به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان خوی چهل و یکمین  بهار انقلاب را با سرود جاودانه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و به یاد پدر عزیزمان دلیر مرد انقلاب شهید عباسعلی رضائی اصلی جشن می‌گیریم تا در کنار یاد رشادت‌ها و فداکاری‌های پدرانمان، بانگ شکوه و عظمت و بزرگی ایران اسلامی را با وحدت نمایان فریاد برآوریم.

دراین بهار که بار دیگر تاریخ انقلاب را ورق می زنیم و در لابه لای برگ‌های آن تصاویر امام خمینی(ره) و شهدای عزیز انقلاب را مشاهده می کنیم، تلاش داریم تا میراث به جای مانده از آن روزهای بزرگ و با عظمت را با جان دل، پاس بداریم.

 انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد و یاد آور راهبری های انقلابی و حیات بخش رهبرکبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

دکتر رضایی ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوی در ادامه خاطر نشان کردند: هم‌نوا با ملت آگاه، هوشیار و مومن ایران اسلامی یک ‌بار دیگر باحماسه‌آفرینی و حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن، فریاد آزادی خواهی و استقلال طلبی و عدالت خواهی خود را به گوش جهانیان می رسانیم و برگ زرین در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی رقم خواهیم زد.